Vigoss.eu Pridajte sa k nám!
JESEŇ/ZIMA 2013
Firma JASONA bola založená v roku 2000. Od prvopočiatku sme sa snažili osloviť zákazníka sortimentom a kvalitou tovaru.
Začínali sme s predajom v malej predajni na námestí v Bánovciach. Postupne sme otvorili predajne v ZOC MAX Trenčín a OC Laugaricio Trenčín a v Bánovciach sme sa premiestnili do väčších priestorov.

Ponúkame najmä toar pre širší okruch zákazníkov od 15 ročných po neohraničený vek, pre tých, ktorí sa chcú zaujímavo a trendovo obliekať, pohldne a pritom štýlovo. V našej ponuke sú najdôležitejším artiklom rifle a ich obmeny. U nás sa nájdu rifle od veľkosti 24-25 až po veľkosť 44. Taktiež dôležitým komponentom sú zvršky - tričká mikiny, košele blúzky a saká. Súčasťou ponúkaneho tovaru sú takisto štýlové doplnky cez kabelky, šatky, šále, kožené opasky, čiapky a slnečné okuliare.

Hlavnou ponúkanou značkou je WRANGLER, MAVI, COLIN´S, VIGOSS, LTB, FUNKNSOUL, AUTHENTIC

Hlavným artiklom značky VIGOSS sú dámske a pánske rifle rôznych strihov, od tých rifiel pre konzervatívnejších ľudí, po rifle so strihom pre mladú generáciu. Súčasťou tejto značky sú zvršky ako tričká, mikiny, bundy a doplnky.
Značka LTB sa zameriava najmä pre mladú generáciu. Hlavným komponentom sú opäť rifle, avšak jedná sa už o výstrednejšie rifle, ale nájde sa tam aj zopár klasických kúskov. Táto značka ponúka moderný tovar pre moderných ľudí, ktorí majú túžbu odlíšiť sa od ostatných. Súčasťou ponuky sú taktiež tričká, mikiny, bundy.

FUNKnSOUL- osvedčená značka pre mladšiu generáciu, ponúka opäť tovar odlišujúci sa od ostatných. Ponúka dámsku a pánsku štýlovú  kolekciu, v ktorej si každý mladý človek nájde svoj kúsok.

AUTHENTIC ponúka dámsku a pánsku kolekciu pre generácie, z ktorej si každá niečo vyberie. Ponúka najmä zvršky ako mikiny, tričká, saká, štýlové bundy, čiapky, svetre.
O spoločnosti
Našim úspechom niesú percentá a zisk, ale vy. Objavujete nás a vraciate sa k nám. Už viac ako dvanásť rokov. Ďakujeme!
Jana Ďurčová -JASONA
Cibislávska 1025
Bánovce nad Bebravou
IČO : 35212284
OÚ Bánovce n/B ŽR : 301-3751